Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie
ul. Grunwaldzka 19, 35-959 Rzeszów

AKTUALNOŚCI

Warsztaty regionalne programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej: RZESZÓW-JASIONKA 2.06.2023

18.05.2023

Serdecznie zapraszamy na warsztaty regionalne dla beneficjentów programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027. Spotkanie skierowane jest również do przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem z programu.

Spotkania, o jednakowej agendzie, odbędą się w czerwcu br. wg poniższego harmonogramu:

  • 1.06 Kielce, miejsce: Filharmonia Świętokrzyska
  • 2.06 (piątek) Rzeszów, miejsce: Aeropolis Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny w Jasionce k. Rzeszowa
  • 16.06 Lublin, miejsce: Lubelski Park Naukowo-Technologiczny

Spotkania będą miały charakter informacyjno-warsztatowy. Potencjalni beneficjenci FEPW (w tym przedsiębiorcy) będą poinformowani o możliwościach wsparcia z programu, warunkach przyznania dofinansowania i realizacji projektów (m.in. kryteria wyboru projektów), a przede wszystkim zachęceni do składania wniosków o dofinansowanie.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje wcześniejszy zapis za pomocą formularza dostępnego pod adresem: www.warsztatyfepw.gov.pl.

MFiPR zależy na dotarciu do jak największego grona przedsiębiorców – potencjalnych beneficjentów FEPW. Dlatego jednocześnie zwracamy się do zrzeszonych organizacji z prośbą o poinformowanie swoich członków o warsztatach.

W razie dodatkowych ekstra pytań prosimy o kontakt z p. Krzysztofem Michniczem, krzysztof.michnicz@mfipr.gov.pl, tel. 22 273 81 88

Załączniki


Powrót