szopka-2020-6.jpg

Piernikowa Szopka do podziwiania w Cukierni na Miodowej

Tradycji stało się zadość i okazałą szopkę przygotowano w Cukierni przy ul. Miodowej 1B w Rzeszowie

pracod-czekaj-na-uczniow.jpg

Od 30 listopada br. wróciło kształcenie praktyczne uczniów - pracowników młodocianych

Zajęcia praktyczne u pracodawców dla uczniów branżowych szkół I stopnia będących młodocianymi pracownikami zostały wznowione od 30.11.2020r.

kongres-29-09-2020.jpg

Informacja z obrad Kongresu Rzemiosła Polskiego

W tegorocznych obradach Kongresu ZRP wzięła udział reprezentacja trzech delegatów z ramienia naszej Izby pod przewodnictwem Prezesa Izby pana Emila Kunysza

Ogłoszenia

Zapraszamy do składania egzaminów czeladniczych i mistrzowskich w zawodach KUCHARZ i KELNER (10.12.2020)

Zapraszamy zatem wszystkich pragnących zdobyć nowe uprawnienia zawodowe lub je jeszcze podwyższyć na egzaminy czeladnicze i mistrzowskie potwierdzające kwalifikacje w w/w zawodach !