szopka-2020-6.jpg

Piernikowa Szopka do podziwiania w Cukierni na Miodowej

Tradycji stało się zadość i okazałą szopkę przygotowano w Cukierni przy ul. Miodowej 1B w Rzeszowie

pracod-czekaj-na-uczniow.jpg

Od 30 listopada br. wróciło kształcenie praktyczne uczniów - pracowników młodocianych

Zajęcia praktyczne u pracodawców dla uczniów branżowych szkół I stopnia będących młodocianymi pracownikami zostały wznowione od 30.11.2020r.

kongres-29-09-2020.jpg

Informacja z obrad Kongresu Rzemiosła Polskiego

W tegorocznych obradach Kongresu ZRP wzięła udział reprezentacja trzech delegatów z ramienia naszej Izby pod przewodnictwem Prezesa Izby pana Emila Kunysza

Bezpłatne doradztwo przy wypełnianiu wniosków o wsparcie (12.05.2020)

logo-brmsip.jpg

Nieodpłatna pomoc przedsiębiorcom świadczona jest zdalnie (telefonicznie, mailowo, za pomocą wideopołączeń) i dotyczy konsultacji w zakresie wypełnienia i skutecznego złożenia wniosków przez przedsiębiorców.

Dane kontaktowe do kancelarii są na stronie: https://rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes/?fbclid=IwAR2h9MPskOhWxcqeXzsMiEvFn_8HAxF_5T6JXWs7YX-SEE-zZKDA1E-v4Ro#1585654410631-e329596e-7b0f

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców nie jest podmiotem uczestniczącym/pośredniczącym w świadczeniu pomocy prawnej pomiędzy kancelariami prawnymi i podatkowymi a przedsiębiorcami. Prowadzona przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców akcja #RatujBiznes służy informowaniu na temat dostępnych instrumentów wsparcia oraz kancelarii prawnych i podatkowych oferujących nieodpłatną pomoc mikro, małym i średnim przedsiębiorcom.