tarcza-antykryz.jpg

Pakiet pomocy dla firm dotkniętych skutkami pandemii COVID-19

Firmy dotknięte trudną sytuacją finansową związaną z pandemią COVID-19 mogą skorzystać ze specjalnych rozwiązań, przygotowanych przez banki we współpracy z ministerstwami. Skorzystajmy z rządowego programu wsparcia przedsiębiorstw.

logo-brmsip.jpg

Bezpłatne doradztwo przy wypełnianiu wniosków o wsparcie

Zachęcamy zrzeszonych rzemieślników do skorzystania z usług kancelarii prawnych i podatkowych, które świadczą w Woj. Podkarpackim nieodpłatnie swoją pomoc prawną mikro, małym i średnim przedsiębiorcom przy wypełnianiu i składaniu wniosków o wsparcie z racji pandemii. Akcję #RatujBiznes prowadzi Rzecznik MSP.

koronawirus-1.jpg

Młodociani pracownicy w rzemiośle - wyjątkowe rozwiązania w okresie pandemii

Związek Rzemiosła Polskiego, Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej - przekazuje informacje o kolejnych decyzjach związanych z organizacją szkolenia w rzemiośle

Bezpłatne doradztwo przy wypełnianiu wniosków o wsparcie (12.05.2020)

logo-brmsip.jpg

Nieodpłatna pomoc przedsiębiorcom świadczona jest zdalnie (telefonicznie, mailowo, za pomocą wideopołączeń) i dotyczy konsultacji w zakresie wypełnienia i skutecznego złożenia wniosków przez przedsiębiorców.

Dane kontaktowe do kancelarii są na stronie: https://rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes/?fbclid=IwAR2h9MPskOhWxcqeXzsMiEvFn_8HAxF_5T6JXWs7YX-SEE-zZKDA1E-v4Ro#1585654410631-e329596e-7b0f

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców nie jest podmiotem uczestniczącym/pośredniczącym w świadczeniu pomocy prawnej pomiędzy kancelariami prawnymi i podatkowymi a przedsiębiorcami. Prowadzona przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców akcja #RatujBiznes służy informowaniu na temat dostępnych instrumentów wsparcia oraz kancelarii prawnych i podatkowych oferujących nieodpłatną pomoc mikro, małym i średnim przedsiębiorcom.