04.JPG

Spotkanie upowszechniające wśród pracodawców Program Usług Rehabilitacji Kompleksowej

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) realizuje projekt pn. Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy. Kolejne spotkanie propagujące te działania odbyło się w siedzibie n/Izby z udziałem 12 pracodawców-rzemieślników

men.jpg

Powrót do zajęć praktycznych uczniów - pracowników młodocianych

Zajęcia praktyczne u pracodawców dla uczniów branżowych szkół I stopnia będących młodocianymi pracownikami zostają wznowione od 29.06.2020r.

tarcza-antykryz.jpg

Pakiet pomocy dla firm dotkniętych skutkami pandemii COVID-19

Firmy dotknięte trudną sytuacją finansową związaną z pandemią COVID-19 mogą skorzystać ze specjalnych rozwiązań, przygotowanych przez banki we współpracy z ministerstwami. Skorzystajmy z rządowego programu wsparcia przedsiębiorstw.

Bezpłatne doradztwo przy wypełnianiu wniosków o wsparcie (12.05.2020)

logo-brmsip.jpg

Nieodpłatna pomoc przedsiębiorcom świadczona jest zdalnie (telefonicznie, mailowo, za pomocą wideopołączeń) i dotyczy konsultacji w zakresie wypełnienia i skutecznego złożenia wniosków przez przedsiębiorców.

Dane kontaktowe do kancelarii są na stronie: https://rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes/?fbclid=IwAR2h9MPskOhWxcqeXzsMiEvFn_8HAxF_5T6JXWs7YX-SEE-zZKDA1E-v4Ro#1585654410631-e329596e-7b0f

Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców nie jest podmiotem uczestniczącym/pośredniczącym w świadczeniu pomocy prawnej pomiędzy kancelariami prawnymi i podatkowymi a przedsiębiorcami. Prowadzona przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców akcja #RatujBiznes służy informowaniu na temat dostępnych instrumentów wsparcia oraz kancelarii prawnych i podatkowych oferujących nieodpłatną pomoc mikro, małym i średnim przedsiębiorcom.