dsc-0200.jpg

41. Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego

Został zorganizowany przez Izbę Rzemieślniczą w Rzeszowie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Jarosławiu pod patronatem Starosty Powiatu Jarosławskiego oraz Burmistrza Miasta Jarosławia w niedzielę 10 marca 2019 roku. Młodych 34 uczniów fryzjerstwa stanęło w szranki konkursu, który wyłonił reprezentantów naszego regionu w kategorii juniorów do Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego ‘2019 w Poznaniu.

Twój e-PIT. Nowa jakość w rozliczeniu podatku

Od 15 lutego 2019 r. na Portalu Podatkowym podatki.gov.pl została uruchomiona nowa usługa Twój e-PIT. Podatnik samodzielnie wybierze czy chce skorzystać z Twojego e-PIT-a sporządzonego przez administrację skarbową, czy też samodzielnie wypełnić zeznanie podatkowe

dsc-0202-300x199.jpg

Nowe porozumienie o współpracy ZRP i MEN zostało już podpisane

Porozumienie pomiędzy Ministrem Edukacji Narodowej a Związkiem Rzemiosła Polskiego w sprawie współpracy na rzecz poprawy stanu kształcenia zawodowego, a w szczególności realizacji praktycznej nauki zawodu, zostało podpisane!

Dobre miejsca młodych fryzjerek na OMFP '2018 (26.03.2018)

II miejsce - Paulina WOJDYŁA (mistrz szkolący: Ewa Płocica CRR JAROSŁAW) w konkurencji "FRYZURA Z FAL I PIERŚCIENI NA MOKRO A'LA MONROE"

III miejsce - Monika WRÓBEL (mistrz szkolący: Dorota Pietracha CRiP DĘBICA) w konkurencji „FRYZURA NA OKŁADKĘ - WYOBRAŹNIA – KLASA – STYL”

Serdecznie gratulujemy !!!