kongres-29-09-2020.jpg

Informacja z obrad Kongresu Rzemiosła Polskiego

W tegorocznych obradach Kongresu ZRP wzięła udział reprezentacja trzech delegatów z ramienia naszej Izby pod przewodnictwem Prezesa Izby pana Emila Kunysza

Rzemiosło mieleckie wyróżnione kolejną Szablą im. Jana Kilińskiego

04.JPG

Spotkanie upowszechniające wśród pracodawców Program Usług Rehabilitacji Kompleksowej

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) realizuje projekt pn. Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy. Kolejne spotkanie propagujące te działania odbyło się w siedzibie n/Izby z udziałem 12 pracodawców-rzemieślników

Doroczna konferencja z zakresu prawa podatkowego (08.03.2017)

dsc03.jpg
dsc02.jpg
dsc01.jpg

Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie zorganizowała 6 marca 2017 r. kolejną doroczną konferencję na temat zmian w przepisach podatkowych w zakresie VAT, PIT, CIT – które weszły w życie w roku 2017. Wzięło w niej udział ponad 50 uczestników, zaproszonych przedstawicieli wszystkich jednostek organizacyjnych (cechów i spółdzielni) zrzeszonych w Izbie oraz za ich pośrednictwem wielu zainteresowanych przedsiębiorców-rzemieślników. Po otwarciu spotkania i powitaniu przez Prezesa Izby pana Emila Kunysza przybyłych uczestników oraz przedstawicieli Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie na czele z Wicedyrektorem panią Marią Kłęczek – prelegenci z IAS zaprezentowali zgromadzonym informacje nt. reformy, w wyniku której powstała Krajowa Administracja Skarbowa, a następnie omówili z uczestnikami w ramach formuły seminaryjnej aktualne zmiany w przepisach podatkowych.