17 853 62 88 17 853 20 21
IZBA RZEMIEŚLNICZA W RZESZOWIE, UL.GRUNWALDZKA 19, 35-959 RZESZÓW

Organy

Aktualności

dsc08078.JPG

BEZPŁATNE SZKOLENIE PODATKOWE DLA CZŁONKÓW CECHÓW I SPÓŁDZIELNI RZEMIEŚLNICZYCH

Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie w związku z istotnymi zmianami w przepisach podatkowych, które już weszły w życie oraz tymi, które wejdą z początkiem 2020 r. zorganizowała szkolenie pt. „Najważniejsze zmiany w podatkach w okresie 2019/2020”

paryz-1.jpeg

MAMY FRYZJERÓW DRUŻYNOWYCH MISTRZÓW ŚWIATA JUNIORÓW !

Aleksandra Machnik i Gniewomir Kuczyński, młodzi dębiczanie 16 września 2019 r. zostali drużynowymi Mistrzami Świata Juniorów na Mistrzostwach Świata Fryzjerstwa Artystycznego OMC Hairworld 2019

20190715-2.jpg

Seminarium poświęcone tematyce likwidacji szkód motoryzacyjnych i sytuacji rzemieślniczej branży motoryzacyjnej

W siedzibie Izby dyskutowali rzemieślnicy, rzeczoznawcy oraz biegli sądowi nad koniecznością zmian obecnych warunków likwidacji szkód, zwłaszcza z polis OC i wynikających z nich zagrożeń dla ruchu drogowego oraz dla bezpieczeństwa wszystkich obywateli korzystających z krajowej infrastruktury komunikacyjnej

zobacz wszystkie

Organy

Early Warning Europe - Pomoc przedsiębiorcom w trudnościach (22.05.2019)

ewe-logo.png

O wsparcie w ramach projektu mogą ubiegać się mikro, mali lub średni przedsiębiorcy /MSP/ działający na terenie Polski, którzy na skutek dynamiki rynku, oddziaływania różnych czynników zewnętrznych lub wewnętrznych utracili sprawność prowadzenia biznesu lub, w opinii przedsiębiorcy, istnieje ryzyko spowolnienia rozwoju firmy w przyszłości.

Poniżej znajduje się do pobrania plik .pdf z ulotką oraz opisem projektu, który można znaleźć też na stronie internetowej oraz krótką informacją z danymi kontaktowymi dla zainteresowanego przedsiębiorcy.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie:

https://www.parp.gov.pl/component/site/site/early-warning 

https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/early-warning

https://ffr.pl/pl/ewe/

Bezpośrednia INFOLINIA PROJEKTU +48 664 316 709

Przedsiębiorco, pokonując trudności w prowadzeniu i rozwijaniu firmy nie musisz być sam! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy, która jest na wyciągnięcie ręki właśnie dla Ciebie. Już blisko 600 firm zdecydowało się skorzystać z pomocy oferowanej w ramach projektu Early Warning.

Załączniki:

Powrót

Zapisz się do newslettera

Bądź z nami na bieżąco ! Twój adres pozostanie tylko u nas.