17 853 62 88 17 853 20 21
IZBA RZEMIEŚLNICZA W RZESZOWIE, UL.GRUNWALDZKA 19, 35-959 RZESZÓW

Komisje Branżowe

Aktualności

kongres-29-09-2020.jpg

Informacja z obrad Kongresu Rzemiosła Polskiego

W tegorocznych obradach Kongresu ZRP wzięła udział reprezentacja trzech delegatów z ramienia naszej Izby pod przewodnictwem Prezesa Izby pana Emila Kunysza

09.jpg

Rzemiosło mieleckie wyróżnione kolejną Szablą im. Jana Kilińskiego

Starszemu Cechu Władysławowi Mazurowi Szablę wręczył Prezes Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie i członek Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego Emil Kunysz w asyście członków Prezydium Zarządu Izby Rzemieślniczej i Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

04.JPG

Spotkanie upowszechniające wśród pracodawców Program Usług Rehabilitacji Kompleksowej

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) realizuje projekt pn. Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy. Kolejne spotkanie propagujące te działania odbyło się w siedzibie n/Izby z udziałem 12 pracodawców-rzemieślników 

zobacz wszystkie

Komisje Branżowe

Komisja Branżowa Fryzjerów

Adres: 35-959 Rzeszów Grunwaldzka 19
 
Numer telefonu: (17) 853 20 21
Numer faxu: (17) 853 62 88
 
Adres e-mail: oswiata@izbarzemieslnicza.rzeszow.pl
 
 

Zarząd Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie może powołać w razie potrzeby komisje opiniodawczo-doradcze w sprawach należących do właściwości Zarządu.Taką funkcję pełni Komisja Branżowa Fryzjerów, której szczegółowy zakres i tryb pracy określa Regulamin. Oto jej aktualny skład:

1. ANNA MACHUNIK - Przewodniczący (CRR Przemyśl)

2. DOROTA PIETRACHA - Zastępca Przewodniczącego (CRiP Dębica)

3. HALINA GRAD - Zastępca Przewodniczącego (CRW Rzeszów)

4. JANINA KALINOWSKA - Skarbnik (CRR Przemyśl)

5. JANUSZ STALEC - Sekretarz (CRiP Dębica)

6. EWA BOŻEK (CRR Brzozów)

7. NATALIA JEDLIŃSKA (CRiP Dębica)

8. MAGDALENA PYCH (CRiP Dębica)

9. JUSTYNA WAJS (CRiP Dębica)

10. EWA PŁOCICA (CRR Jarosław)

11. MARIA WOJDYŁA (CRR Jarosław)

12. KATARZYNA WRÓBEL (CRR Jarosław)

13. STANISŁAWA JUŹKO (CRR Lubaczów)

14. MARTA KREMPA (CRR Mielec)

15. AGNIESZKA SYPEK (CRR Mielec)

16. JANINA KAŁUŻNY (CRR Przemyśl)

17. ALICJA PTASZEK (CRR Przemyśl)

18. NINA SZCZEKOT (CRR Przemyśl)

19. WIOLETTA WAGNER (CRR Przemyśl)

20. MAŁGORZATA WŁOCH (CRR Przemyśl)

21. EWA ZAGULAK (CRR Przemyśl)

22. MAŁGORZATA BOROWIEC (CRW Rzeszów)

23. ANNA KAZANOWSKA (CRW Rzeszów)

24. BOŻENA OGÓREK (CRiP Tarnobrzeg)

25. MARTA ZŁOTEK (CRiP Tarnobrzeg)

 

Zapisz się do newslettera

Bądź z nami na bieżąco ! Twój adres pozostanie tylko u nas.