17 853 62 88 17 853 20 21
IZBA RZEMIEŚLNICZA W RZESZOWIE, UL.GRUNWALDZKA 19, 35-959 RZESZÓW

Aktualności

04.png

Diecezjalny Duszpasterz Rzemieślników ks. prał. Władysław Jagustyn został uhonorowany Odznaką Honorową Szabla Kilińskiego

Szablę wręczył Prezes Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie i członek Zarządu Związku Rzemiosła Polskiego Emil Kunysz w asyście członka Zarządu Izby Rzemieślniczej Kazimierza Raka

6.jpg

XXXVII Pielgrzymka Rzemiosła Polskiego na Jasną Górę

„Oblubienico Ducha Świętego wspieraj Rzemiosło w służbie Ojczyzny” - to myśl przewodnia tegorocznej Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rzemiosła Polskiego na Jasną Górę, którą 24 czerwca 2018 r. zorganizowała Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

dsc07598.JPG

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Izby p.Tadeusz Kawka odznaczony Szablą Kilińskiego

Szablę wręczył Prezes Związku Rzemiosła Polskiego Jan Gogolewski w asyście Zastępcy Prezesa ZRP Jana Klimka oraz Prezesa Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie Emila Kunysza

zobacz wszystkie

Komisje Branżowe

Komisja Branżowa Fryzjerów

Adres: 35-959 Rzeszów Grunwaldzka 19
 
Numer telefonu: (17) 853 20 21
Numer faxu: (17) 853 62 88
 
Adres e-mail: oswiata@izbarzemieslnicza.rzeszow.pl
 
 

Zarząd Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie może powołać w razie potrzeby komisje opiniodawczo-doradcze w sprawach należących do właściwości Zarządu.Taką funkcję pełni Komisja Branżowa Fryzjerów, której szczegółowy zakres i tryb pracy określa Regulamin. Oto jej aktualny skład:

1. ANNA MACHUNIK - Przewodniczący (CRR Przemyśl)

2. DOROTA PIETRACHA - Zastępca Przewodniczącego (CRiP Dębica)

3. HALINA GRAD - Zastępca Przewodniczącego (CRW Rzeszów)

4. JANINA KALINOWSKA - Skarbnik (CRR Przemyśl)

5. JANUSZ STALEC - Sekretarz (CRiP Dębica)

6. EWA BOŻEK (CRR Brzozów)

7. NATALIA JEDLIŃSKA (CRiP Dębica)

8. MAGDALENA PYCH (CRiP Dębica)

9. JUSTYNA WAJS (CRiP Dębica)

10. EWA PŁOCICA (CRR Jarosław)

11. MARIA WOJDYŁA (CRR Jarosław)

12. KATARZYNA WRÓBEL (CRR Jarosław)

13. STANISŁAWA JUŹKO (CRR Lubaczów)

14. MARTA KREMPA (CRR Mielec)

15. AGNIESZKA SYPEK (CRR Mielec)

16. JANINA KAŁUŻNY (CRR Przemyśl)

17. ALICJA PTASZEK (CRR Przemyśl)

18. NINA SZCZEKOT (CRR Przemyśl)

19. WIOLETTA WAGNER (CRR Przemyśl)

20. MAŁGORZATA WŁOCH (CRR Przemyśl)

21. EWA ZAGULAK (CRR Przemyśl)

22. MAŁGORZATA BOROWIEC (CRW Rzeszów)

23. ANNA KAZANOWSKA (CRW Rzeszów)

24. BOŻENA OGÓREK (CRiP Tarnobrzeg)

25. MARTA ZŁOTEK (CRiP Tarnobrzeg)

 

Zapisz się do newslettera

Bądź z nami na bieżąco ! Twój adres pozostanie tylko u nas.