tarcza-antykryz.jpg

Pakiet pomocy dla firm dotkniętych skutkami pandemii COVID-19

Firmy dotknięte trudną sytuacją finansową związaną z pandemią COVID-19 mogą skorzystać ze specjalnych rozwiązań, przygotowanych przez banki we współpracy z ministerstwami. Skorzystajmy z rządowego programu wsparcia przedsiębiorstw.

logo-brmsip.jpg

Bezpłatne doradztwo przy wypełnianiu wniosków o wsparcie

Zachęcamy zrzeszonych rzemieślników do skorzystania z usług kancelarii prawnych i podatkowych, które świadczą w Woj. Podkarpackim nieodpłatnie swoją pomoc prawną mikro, małym i średnim przedsiębiorcom przy wypełnianiu i składaniu wniosków o wsparcie z racji pandemii. Akcję #RatujBiznes prowadzi Rzecznik MSP.

koronawirus-1.jpg

Młodociani pracownicy w rzemiośle - wyjątkowe rozwiązania w okresie pandemii

Związek Rzemiosła Polskiego, Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej - przekazuje informacje o kolejnych decyzjach związanych z organizacją szkolenia w rzemiośle

Noworoczne Spotkanie Opłatkowe w 2019 Roku ! (16.01.2019)

Wszystkich zebranych powitał serdecznie Prezes Izby Pan Emil Kunysz, po czym przekazał głos przybyłym księżom. Spotkanie Opłatkowe poprowadzili Duszpasterze Rzemieślników: Krajowy - ks. kan. Krzysztof Rusiecki, Diecezjalny ks. prał. Władysław Jagustyn oraz Rejonu Jasielsko-Gorlickiego ks. kan. Tadeusz Gąsiorowski. Po odczytaniu Ewangelii i odśpiewaniu kolędy zebrani wysłuchali krótkiej nauki i komentarza ewangeliczno-środowiskowego, skierowanego do wszystkich przybyłych przez Krajowego Duszpasterza Rzemieślników. Następnie Duszpasterze rozdali opłatki a rzemieślnicy rozpoczęli wspólne łamanie się opłatkiem i składanie sobie wzajemnych życzeń. Na koniec Prezes Izby zaprosił wszystkich na przygotowany poczęstunek.