szopka-2020-6.jpg

Piernikowa Szopka do podziwiania w Cukierni na Miodowej

Tradycji stało się zadość i okazałą szopkę przygotowano w Cukierni przy ul. Miodowej 1B w Rzeszowie

pracod-czekaj-na-uczniow.jpg

Od 30 listopada br. wróciło kształcenie praktyczne uczniów - pracowników młodocianych

Zajęcia praktyczne u pracodawców dla uczniów branżowych szkół I stopnia będących młodocianymi pracownikami zostały wznowione od 30.11.2020r.

kongres-29-09-2020.jpg

Informacja z obrad Kongresu Rzemiosła Polskiego

W tegorocznych obradach Kongresu ZRP wzięła udział reprezentacja trzech delegatów z ramienia naszej Izby pod przewodnictwem Prezesa Izby pana Emila Kunysza

Noworoczne Spotkanie Opłatkowe w 2019 Roku ! (16.01.2019)

Wszystkich zebranych powitał serdecznie Prezes Izby Pan Emil Kunysz, po czym przekazał głos przybyłym księżom. Spotkanie Opłatkowe poprowadzili Duszpasterze Rzemieślników: Krajowy - ks. kan. Krzysztof Rusiecki, Diecezjalny ks. prał. Władysław Jagustyn oraz Rejonu Jasielsko-Gorlickiego ks. kan. Tadeusz Gąsiorowski. Po odczytaniu Ewangelii i odśpiewaniu kolędy zebrani wysłuchali krótkiej nauki i komentarza ewangeliczno-środowiskowego, skierowanego do wszystkich przybyłych przez Krajowego Duszpasterza Rzemieślników. Następnie Duszpasterze rozdali opłatki a rzemieślnicy rozpoczęli wspólne łamanie się opłatkiem i składanie sobie wzajemnych życzeń. Na koniec Prezes Izby zaprosił wszystkich na przygotowany poczęstunek.