tarcza-antykryz.jpg

Pakiet pomocy dla firm dotkniętych skutkami pandemii COVID-19

Firmy dotknięte trudną sytuacją finansową związaną z pandemią COVID-19 mogą skorzystać ze specjalnych rozwiązań, przygotowanych przez banki we współpracy z ministerstwami. Skorzystajmy z rządowego programu wsparcia przedsiębiorstw.

logo-brmsip.jpg

Bezpłatne doradztwo przy wypełnianiu wniosków o wsparcie

Zachęcamy zrzeszonych rzemieślników do skorzystania z usług kancelarii prawnych i podatkowych, które świadczą w Woj. Podkarpackim nieodpłatnie swoją pomoc prawną mikro, małym i średnim przedsiębiorcom przy wypełnianiu i składaniu wniosków o wsparcie z racji pandemii. Akcję #RatujBiznes prowadzi Rzecznik MSP.

koronawirus-1.jpg

Młodociani pracownicy w rzemiośle - wyjątkowe rozwiązania w okresie pandemii

Związek Rzemiosła Polskiego, Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej - przekazuje informacje o kolejnych decyzjach związanych z organizacją szkolenia w rzemiośle

Pakiet pomocy dla firm dotkniętych skutkami pandemii COVID-19 (12.05.2020)

tarcza-antykryz.jpg

Tarcza finansowa PFR to program rządowy, który ma pomóc firmom zachować ciągłość finansową w czasie epidemii koronawirusa. Dysponentem środków dostępnych w programie Tarczy finansowej jest Polski Fundusz Rozwoju S.A.

Firmy mogą otrzymać do 75% bezzwrotnej subwencji pod warunkiem kontynuowania prowadzenia działalności i utrzymania średniego poziomu zatrudnienia w ciągu 12 miesięcy od jej otrzymania.

Każdy przedsiębiorca może skorzystać z tego programu wraz z ofertą swojego banku m.in. Alior Bank, BGK, BNP Paribas Polska, mBank, Pekao SA, PKO BP, Santander:

Alior Bank S.A.

Bank Gospodarstwa Krajowego

BNP Paribas Bank Polska S.A.

mBank

Bank PEKAO S.A.

PKO Bank Polski

Santander Bank Polska S.A.