szopka-2020-6.jpg

Piernikowa Szopka do podziwiania w Cukierni na Miodowej

Tradycji stało się zadość i okazałą szopkę przygotowano w Cukierni przy ul. Miodowej 1B w Rzeszowie

pracod-czekaj-na-uczniow.jpg

Od 30 listopada br. wróciło kształcenie praktyczne uczniów - pracowników młodocianych

Zajęcia praktyczne u pracodawców dla uczniów branżowych szkół I stopnia będących młodocianymi pracownikami zostały wznowione od 30.11.2020r.

kongres-29-09-2020.jpg

Informacja z obrad Kongresu Rzemiosła Polskiego

W tegorocznych obradach Kongresu ZRP wzięła udział reprezentacja trzech delegatów z ramienia naszej Izby pod przewodnictwem Prezesa Izby pana Emila Kunysza

Pakiet pomocy dla firm dotkniętych skutkami pandemii COVID-19 (12.05.2020)

tarcza-antykryz.jpg

Tarcza finansowa PFR to program rządowy, który ma pomóc firmom zachować ciągłość finansową w czasie epidemii koronawirusa. Dysponentem środków dostępnych w programie Tarczy finansowej jest Polski Fundusz Rozwoju S.A.

Firmy mogą otrzymać do 75% bezzwrotnej subwencji pod warunkiem kontynuowania prowadzenia działalności i utrzymania średniego poziomu zatrudnienia w ciągu 12 miesięcy od jej otrzymania.

Każdy przedsiębiorca może skorzystać z tego programu wraz z ofertą swojego banku m.in. Alior Bank, BGK, BNP Paribas Polska, mBank, Pekao SA, PKO BP, Santander:

Alior Bank S.A.

Bank Gospodarstwa Krajowego

BNP Paribas Bank Polska S.A.

mBank

Bank PEKAO S.A.

PKO Bank Polski

Santander Bank Polska S.A.