15-11-2019-jpg.png

W sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie odbyła się uroczystość podsumowująca działalność promocyjno-prewencyjną tj. konkursy oraz program prewencyjny prowadzone przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie w 2019 r., w której Izbę Rzemieślniczą reprezentował Prezes Zarządu pan Emil Kunysz

dsc08078.JPG

BEZPŁATNE SZKOLENIE PODATKOWE DLA CZŁONKÓW CECHÓW I SPÓŁDZIELNI RZEMIEŚLNICZYCH

Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie w związku z istotnymi zmianami w przepisach podatkowych, które już weszły w życie oraz tymi, które wejdą z początkiem 2020 r. zorganizowała szkolenie pt. „Najważniejsze zmiany w podatkach w okresie 2019/2020”

paryz-1.jpeg

MAMY FRYZJERÓW DRUŻYNOWYCH MISTRZÓW ŚWIATA JUNIORÓW !

Aleksandra Machnik i Gniewomir Kuczyński, młodzi dębiczanie 16 września 2019 r. zostali drużynowymi Mistrzami Świata Juniorów na Mistrzostwach Świata Fryzjerstwa Artystycznego OMC Hairworld 2019

PODSUMOWANIE PROGRAMÓW PREWENCYJNYCH I KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH PRZEZ OIP W RZESZOWIE W ROKU 2019 (15.11.2019)

15-11-2019-jpg.png

W spotkaniu uczestniczył m.in. p. Wiesław Łyszczek - Główny Inspektor Pracy, p. Barbara Kiełt - Okręgowy Inspektor Pracy w Rzeszowie, p. Lucyna Podhalicz - Wicewojewoda Podkarpacki, p. Jerzy Borcz Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Dyrektor Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Rzeszowie, p. Jerzy Cypryś Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Wojewódzki Komendant OHP, a także p. Stanisław Kruczek - Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego oraz p. Emil Kunysz – Prezes Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie.

Oprócz przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy oraz laureatów konkursów i programu prewencyjnego udział wzięli również przedstawiciele urzędów, instytucji, służb mundurowych oraz partnerzy społeczni z województwa podkarpackiego.

Laureatom konkursów „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”, „Pracodawca-Organizator Pracy Bezpiecznej", „Buduj Bezpiecznie” oraz program „Zdobądź Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy 2019” wręczone zostały nagrody honorowe w postaci statuetek i dyplomów.