NABÓR NA KURS PEDAGOGICZNY

Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie prowadzi nabór na kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu w zakładach pracy oraz dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia - pierwsze zajęcia rozpoczą się niebawem. Więcej - po rozwinięciu tytułu.

logo-zrp-top1.jpg

Projekt Monitorowanie prawa gospodarczego. Prośba o włączenie sie do dyskusji

800x450-ewr.jpg

Nowa jakość egzaminów zawodowych w rzemiośle

Zapraszamy serdecznie na Platformę EWR, poświęconą egzaminom czeladniczym i mistrzowskim łączącym wielowiekową tradycję z historyczną szansą na unowocześnienie z pomocą środków funduszy europejskich na stronie https://ewr.zrp.pl/#/home

Projekt Monitorowanie prawa gospodarczego. Prośba o włączenie sie do dyskusji (04.09.2018)

logo-zrp-top1.jpg

Celem projektu jest monitorowanie zmian w prawie gospodarczym i wypracowanie stanowisk wobec proponowanych rozwiązań w przepisach, które mogą mieć bezpośredni wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej, w tym rzemieślniczej. Ważnym elementem tego procesu jest wsłuchanie się w opinie środowiska rzemieślniczego, by nasze stanowisko o nowych rozwiązaniach prawnych wpłynęło na jakość stanowionego w Polsce prawa gospodarczego. Zebrane uwagi, komentarze i opinie pod poszczególnymi projektami ustaw i rozporządzeń, zamieszczanych na stronie projektu, będą omawiane podczas warsztatów konsultacyjnych z udziałem przedstawicieli wszystkich zrzeszonych w strukturach Związku Rzemiosła Polskiego izb rzemieślniczych.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie informacji na temat prowadzonych konsultacji wśród zrzeszonych w Waszych organizacjach zakładów rzemieślniczych. Jednocześnie zapraszamy do wyrażania uwag i opinii na temat konsultowanych aktów prawnych.

Panel konsultacyjny jest dostępny pod adresem  internetowym www.rzemioslooprawie.zrp.pl lub za pośrednictwem strony internetowej www.zrp.pl.(baner projektu nad aktualnościami).