dsc07598.JPG

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Izby p.Tadeusz Kawka odznaczony Szablą Kilińskiego

Szablę wręczył Prezes Związku Rzemiosła Polskiego Jan Gogolewski w asyście Zastępcy Prezesa ZRP Jana Klimka oraz Prezesa Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie Emila Kunysza

XII Kremówka Papieska w Rzeszowie z okazji rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II

Na rzeszowskim deptaku przy ulicy 3 Maja rozdano ponad 12 tysięcy porcji papieskiej kremówki

Rzemieślnicy, przedsiębiorcy i związkowcy świętowali jubileusz 200-lecia diecezji sandomierskiej

W ramach obchodów 200. rocznicy powstania diecezji sandomierskiej swój jubileusz świętowali ludzie pracy. Rozpoczęła go Msza św. w bazylice katedralnej, na którą przybyli przedstawiciele zakładów pracy z diecezji, rzemieślnicy zrzeszeni w cechach oraz izbach rzemieślniczych całego regionu, przedstawiciele grup zawodowych oraz związków pracowniczych.

Rzeszowski cukiernik pan Kazimierz Rak Branżową Osobowością Roku 2017 (06.03.2018)

Pan Kazimierz Rak jest mistrzem cukierniczym i współwłaścicielem Cukierni Julian Orłowski&Kazimierz Rak przy ul. Miodowej w Rzeszowie. Corocznie wraz z Caritas Diecezji Rzeszowskiej, Cechem Rzemiosł Wielobranżowych oraz Izbą Rzemieślniczą organizuje w stolicy województwa imprezę "Kremówka Papieska" i "Kaziuki". Cukiernia słynie z wypieków ciast i wyrobu lodów o tradycyjnych recepturach, oryginalnych słodkich szopek oraz czekoladowych świątecznych zajączków.

Od 16 listopada 2017 r. jest członkiem Zarządu Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie.