NABÓR NA KURS PEDAGOGICZNY

Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie prowadzi nabór na kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu w zakładach pracy oraz dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia - pierwsze zajęcia rozpoczą się niebawem. Więcej - po rozwinięciu tytułu.

logo-zrp-top1.jpg

Projekt Monitorowanie prawa gospodarczego. Prośba o włączenie sie do dyskusji

800x450-ewr.jpg

Nowa jakość egzaminów zawodowych w rzemiośle

Zapraszamy serdecznie na Platformę EWR, poświęconą egzaminom czeladniczym i mistrzowskim łączącym wielowiekową tradycję z historyczną szansą na unowocześnienie z pomocą środków funduszy europejskich na stronie https://ewr.zrp.pl/#/home

Rzeszowski cukiernik pan Kazimierz Rak Branżową Osobowością Roku 2017 (06.03.2018)

Pan Kazimierz Rak jest mistrzem cukierniczym i współwłaścicielem Cukierni Julian Orłowski&Kazimierz Rak przy ul. Miodowej w Rzeszowie. Corocznie wraz z Caritas Diecezji Rzeszowskiej, Cechem Rzemiosł Wielobranżowych oraz Izbą Rzemieślniczą organizuje w stolicy województwa imprezę "Kremówka Papieska" i "Kaziuki". Cukiernia słynie z wypieków ciast i wyrobu lodów o tradycyjnych recepturach, oryginalnych słodkich szopek oraz czekoladowych świątecznych zajączków.

Od 16 listopada 2017 r. jest członkiem Zarządu Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie.