dsc08078.JPG

BEZPŁATNE SZKOLENIE PODATKOWE DLA CZŁONKÓW CECHÓW I SPÓŁDZIELNI RZEMIEŚLNICZYCH

Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie w związku z istotnymi zmianami w przepisach podatkowych, które już weszły w życie oraz tymi, które wejdą z początkiem 2020 r. zorganizowała szkolenie pt. „Najważniejsze zmiany w podatkach w okresie 2019/2020”

paryz-1.jpeg

MAMY FRYZJERÓW DRUŻYNOWYCH MISTRZÓW ŚWIATA JUNIORÓW !

Aleksandra Machnik i Gniewomir Kuczyński, młodzi dębiczanie 16 września 2019 r. zostali drużynowymi Mistrzami Świata Juniorów na Mistrzostwach Świata Fryzjerstwa Artystycznego OMC Hairworld 2019

20190715-2.jpg

Seminarium poświęcone tematyce likwidacji szkód motoryzacyjnych i sytuacji rzemieślniczej branży motoryzacyjnej

W siedzibie Izby dyskutowali rzemieślnicy, rzeczoznawcy oraz biegli sądowi nad koniecznością zmian obecnych warunków likwidacji szkód, zwłaszcza z polis OC i wynikających z nich zagrożeń dla ruchu drogowego oraz dla bezpieczeństwa wszystkich obywateli korzystających z krajowej infrastruktury komunikacyjnej

XII Kremówka Papieska w Rzeszowie z okazji rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II (20.05.2018)

Z każdym rokiem kremówka jest o metr dłuższa. Tym razem miała ona 98 metrów. Przygotowania do stworzenia tak długiej kremówki trwały przez kilka dni. Zaangażowali się w nie rzeszowscy rzemieślnicy i cukiernicy na czele z Kazimierzem Rakiem. W rozpoczęciu tej otwartej plenerowej imprezy wzięli udział m.in. Ks. Biskup Ordynariusz Jan Wątroba, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc, Prezes Izby Emil Kunysz, Starszy Cechu Rzemiosł Wielobranżowych Leon Hoffman, a przede wszystkim główni organizatorzy oraz inicjatorzy tej imprezy panowie Kazimierz Rak z synami Radosławem i Jakubem, a także pozostałym zespołem Cukierni na Miodowej.

Po kremówce na rzeszowskim Rynku odbył się Piknik Rodzinny „Bądźmy razem”, zorganizowany przez Caritas.