dsc07598.JPG

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Izby p.Tadeusz Kawka odznaczony Szablą Kilińskiego

Szablę wręczył Prezes Związku Rzemiosła Polskiego Jan Gogolewski w asyście Zastępcy Prezesa ZRP Jana Klimka oraz Prezesa Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie Emila Kunysza

XII Kremówka Papieska w Rzeszowie z okazji rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II

Na rzeszowskim deptaku przy ulicy 3 Maja rozdano ponad 12 tysięcy porcji papieskiej kremówki

Rzemieślnicy, przedsiębiorcy i związkowcy świętowali jubileusz 200-lecia diecezji sandomierskiej

W ramach obchodów 200. rocznicy powstania diecezji sandomierskiej swój jubileusz świętowali ludzie pracy. Rozpoczęła go Msza św. w bazylice katedralnej, na którą przybyli przedstawiciele zakładów pracy z diecezji, rzemieślnicy zrzeszeni w cechach oraz izbach rzemieślniczych całego regionu, przedstawiciele grup zawodowych oraz związków pracowniczych.

Zaproszenie do Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku (02.03.2018)

mpr-2017-baner-219-x-90px.jpg

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017 jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

Poza nagrodą główną kapituła konkursu przyzna cztery wyróżnienia w kategoriach: Start – dla  najmłodszych mikroprzedsiębiorstw, Progres – dla firm „wieku średniego”, Senior – dla firm działających na rynku najdłużej oraz Młody biznes – dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia. Ponadto planowane jest 8 specjalnych wyróżnień dla firm, które zdaniem Kapituły konkursu najefektywniej rozwijają się w różnych regionach Polski. Dzięki temu konkurs będzie również stanowił promocję lokalnych liderów biznesu.

Zgłoszenia do dnia 31 marca 2018 r. można dokonać na stronie www.mikroprzedsiebiorcaroku.com

Zwieńczeniem konkursu będzie czerwcowa Gala Finałowa podczas której wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia. Wydarzenie będzie również okazją do rozmów na temat przyszłości mikroprzedsiębiorczości w Polsce oraz okazją do spotkania środowisk przedsiębiorców, którzy swój biznes traktują jako wyzwanie służące rozwojowi gospodarczemu w Polsce oraz lokalnym społecznościom.

Załączniki: