Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie
ul. Grunwaldzka 19, 35-959 Rzeszów

AKTUALNOŚCI

Dzień Mistrza Nauczyciela Nauki w Rzemiośle

07.11.2023

1zrzut-ekranu.png
dsc01968.jpg
dsc01987.jpg

Uroczyste wręczenie przyznanych przez ministra edukacji odznaczeń – MEDALU Komisji Edukacji Narodowej odbyło się w czasie programu gali pt. „Dzień Mistrza Nauczyciela Zawodu w Rzemiośle” we wtorek 7 listopada 2023 r. w siedzibie ZRP w Warszawie, ul. Miodowa 14. Odznaczonym, wytypowanym z ramienia Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie, został Pan LEON HOFFMAN – Starszy Cechu Rzemiosł Wielobranżowych w Rzeszowie, posiadający szczególne osiągnięcia w obszarze działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

Podczas tego wydarzenia razem 23 mistrzów szkolących uczniów, reprezentujących izby rzemieślnicze z całego kraju, za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania zostało uhonorowanych Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Ceremonii wręczenia dokonał Pan Sławomir Adamiec, Dyrektor Generalny Ministerstwa Edukacji i Nauki. Prezesi i Dyrektorzy Izb Rzemieślniczych z sieci Związku Rzemiosła Polskiego oraz przedstawiciele szkół rzemiosła odebrali szczególne podziękowania za wkład pracy i zaangażowanie w rozwój dualnego kształcenia zawodowego w rzemiośle.


https://zrp.pl/dzien-mistrza-nauczyciela-zawodu-w-rzemiosle-2/

DZIEŃ MISTRZA NAUCZYCIELA ZAWODU W RZEMIOŚLE - jest co świętować, bo docenione wreszcie zostało dualne kształcenie zawodowe w rzemiośle !!! Ciekawy artykuł do pobrania poniżej albo do przeczytania na stronach:

Portalu Oświatowego https://www.portaloswiatowy.pl/materialy-partnerow/dzien-mistrza-nauczyciela-zawodu-w-rzemiosle-jest-co-swietowac-23958.html  i Portalu Doradztwa Szkolnego https://doradztwoszkolne.pl/aktualnosci/dzien-mistrza-nauczyciela-zawodu-w-rzemiosle-jest-co-swietowac-1918.html.

 

Załączniki


Powrót