Izba Rzemieślnicza w Rzeszowie

206a.jpg
206b.jpg
206c.png

W budynku Izby Rzemieślniczej przy ul. Grunwaldzkiej 19 w Rzeszowie od zaraz czeka nowa oferta wynajmu lokalu biurowego:

- na II piętrze o pow. 15,80 m2 – pokój 206A w cenie 600,00 zł netto/m-c + media.

Dla najemcy lokalu przysługuje gratis jedno miejsce parkingowe (w miarę dostępności) na zapleczu budynku oraz możliwość umieszczenia nazwy firmy obok wejścia do budynku, na tablicy informacyjnej oraz na drzwiach do lokalu (zgodnie z obowiązującymi standardami).

Budynek znajduje się w samym centrum miasta (dworce PKS i PKP odległe kilka minut piechotą, wszystkie urzędy (miejski, wojewódzki i marszałkowski) również, kilka sklepów spożywczych i Galeria Rzeszów). Wejście do budynku od ruchliwego chodnika łączącego różne punkty miasta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!