Oferta najmu lokali biurowych w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 19 w Rzeszowie

304a.jpg
304b.jpg
203-2.jpg

W budynku Izby Rzemieślniczej przy ul. Grunwaldzkiej 19 w Rzeszowie od zaraz czeka aktualna oferta wynajmu atrakcyjnych lokali biurowych:

- na II piętrze o pow. 18,50 m2 - pokój 203 w konkurencyjnej cenie netto/m-c + media;

- na III piętrze o pow. 11,10 m2 - pokój 304 w konkurencyjnej cenie netto/m-c + media.

Dla najemcy każdego lokalu przysługuje gratis jedno miejsce parkingowe (w miarę dostępności) na zapleczu budynku oraz możliwość umieszczenia nazwy firmy obok wejścia do budynku, wewnątrz - na tablicy informacyjnej oraz na drzwiach do lokalu (zgodnie z obowiązującymi standardami).

Budynek znajduje się w samym centrum miasta (dworce PKS i PKP odległe kilka minut piechotą, wszystkie urzędy (miejski, wojewódzki i marszałkowski) również, kilka sklepów spożywczych i Galeria Rzeszów. Wejście do budynku od ruchliwego chodnika łączącego różne punkty miasta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!