PODKARPACKIE DNI RZEMIOSŁA

15.10.2024

wystawa-konkursowa.JPG

Event pn. "Podkarpackie Dni Rzemiosła" połączony będzie z finałem wojewódzkim Konkursu plastycznego pt. „Zawody rzemieślnicze w moim środowisku” zorganizowanym w ramach projektu „Rozwój kształcenia dualnego na terenie działania Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie” realizowanego i finansowanego w ramach Programu Polski Inkubator Rzemiosła administrowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Nadmieniamy, że konkursy powiatowe odbyły się w 2023 r. w cechach: Dębicy, Leżajsku, Mielcu, Rzeszowie, Stalowej Woli, Tarnobrzegu. Najlepsze prace z konkursów powiatowych zostały przesłane na konkurs wojewódzki, którego finał odbędzie się w Izbie Rzemieślniczej w Rzeszowie. 50 prac zostanie wystawionych podczas trwania ww. eventu, a laureaci i wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

PROGRAM IMPREZY

9:30   Kawa powitalna

10:00   Otwarcie gali i powitanie zaproszonych gości

10:15   Prelekcja - ROLA RZEMIOSŁA WCZORAJ I DZIŚ